Перший показ прототипу гуманоїдного робота Optimus від Tesla був показаний на Дні штучного інтелекту компанії. Генеральний директор Ілон Маск заявив, що вони встановлюватимуть ціну на робота близько 20 000 доларів.

Відповідну публікацію оприлюднили на порталі DailyStar

Ілон Маск сказав, що "це був перший раз, коли він ходив без прив'язі сьогодні ввечері на сцені", оскільки він підтвердив, що компанія має намір стягувати ціну близько 20 000 доларів за робота.

Робот Optimus пройшов уперед після того, як увійшов через задні двері сцени, і спробував підняти натовп, зробивши спеціальний рух.

Далі Тесла показав кілька відеокліпів, на яких робот виконує такі завдання, як збирання коробок, перш ніж вони представили повністю зібраний прототип, який ще не був повністю функціональним.

Робот містить акумуляторну батарею на 2,3 кВтг, працює на SoC Tesla, а також має можливість підключення до Wi-Fi і LTE, оскільки була показана демонстрація того, як коліно робота було побудоване на основі людського. Також робот має людські руки.

Він може піднімати різні предмети різних форм та розмірів, а також носити 20-фунтову сумку в одній руці.

Маск оптимістично оцінив вплив робота Optimus на суспільство, сказавши: "Це буде фундаментальна трансформація цивілізації, якою ми її знаємо".

Джерело