Правоохоронці з Волині брали участь в операції зі звільнення від окупації міста Лиман на Донеччині, – повідомив голова Нацполіції Волині Юрій Крошко.

Волиняни нині боронять Україну в складі зведеного батальйону Національної поліції "Захід" та виконують завдання на Донецькому напрямку.

"Лиман – наш назавжди! Як і всі інші території України. Воюємо за своє, повертаємо своє", – зазначив Юрій Крошко. В місто правоохоронці зайшли для "зачистки".

Волинські правоохоронці допомагали звільняти Лиман на Донеччині

Як раніше повідомляли в Нацполіції області, поліцейські з Волині починаючи з квітня постійно перебувають в зоні бойових дій і несуть службу у зведеному батальйоні Нацполіції України "Захід". Очолює батальйон заступник начальника поліції Волині Сергій Козак, який у 2014-му був учасником АТО.

Що відомо 1 жовтня ЗСУ зайшли в Лиман на Донеччині, на в'їзді до міста підняли український прапор. Водночас російські ЗМІ почали публікувати інформацію про відведення російських військ з населеного пункту Лиман, посилаючись на Міноборони РФ. Станом на 2 жовтня українські військові повністю зачистили Лиман. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Джерело