Емілі Ратаковскі у капелюсі українського дизайнера прийшла на Paris Fashion Week

Про це повідомив бренд у своєму Instagram.

Тиждень моди у Парижі триває з 26 вересня по 4 жовтня. Супермодель вже не вперше надягає одяг від українського дизайнера Руслана Багінського.

Американська модель раніше засвітилася у капелюсі під час прогулянки із сином. Фото опублікували на Instagram-сторінці бренду.

Зазначимо, що Руслан Багінський відомий український дизайнер зі Львова. Головні убори його виробництва надягали Белла Хадід, Майлі Сайрус, Періс Хілтон, Мадонна та інші.

Крім того, з нагоди Дня Незалежності 2022 року виготовив фетровий капелюшок для королеви Єлизавети II. Дизайнер передав його послу Великої Британії в Україні Мелінді Сіммонс.

  • 27 вересня відбулася прем’єра кліпу на пісню Hold Me Closer британського співака Елтона Джона, яку він записав разом з американською співачкою Брітні Спірс. Режисеркою виступила українка Таню Муіньо, котра вже неодноразово отримувала престижні нагороди за свої роботи.
  • Помер знаменитий американський репер Артіс Леон Айві, який виступав під псевдонімом Coolio. Репера не стало 28 вересня у Лос-Анджелесі.

Джерело