Букінгемський палац показав перший офіційний портрет нового короля Великої Британії Чарльза III зі своєю дружиною королевою-консортом Каміллою, а також стершим сином, спадкоємцем на престол принцом Вільямом та Кейт Міддлтон. Знімок було зроблено 18 вересня цього року – за день до державного похорону Єлизавети ІІ.

Незважаючи на скорботу за королевою, нові посади змусили спадкоємців престолу моментально приступити до виконання своїх обов'язків. І деяких інтернет-користувачів це дуже обурило, як вони виглядають на фото. На кадрі, який оприлюднив Букінгемський палац, Чарльз, Камілла, Вільям та Кейт вкрай розслаблені та щасливі.

За інформацією Daily Mail, світлина зовсім не схожа на жоден інший портрет правлячої династії. Картина наводить на думку, що радісне вираження їхніх осіб зовсім недоречне з огляду на обставини. Інсайдер таблоїда прокоментував це так: «Фотографію було зроблено, щоб зафіксувати історичний момент у приватному порядку. Сам факт того, що її зараз оприлюднили, говорить багато про що».

Інтернет-користувачі розкритикували новий офіційний портрет королівської сім'ї

Тим часом стало відомо, що після похорону королеви Єлизавети II новоспечений король Чарльз III подумує над великими змінами  в королівській родині. Mirror пише, що монарх планує внести зміни до закону, щоб заборонити членам королівської родини, що не працюють на корону, бути державними радниками. Йдеться про принца Гаррі, принцесу Беатріс та її батька принца Ендрю.

Джерело