Відомий реп-виконавець Потап, чоловік Насті Каменських, на початку війни раптово зник з усіх радарів і така дивна поведінка викликала багато питань в українців. Артиста звинувачували у втечі та інших, не дуже приємних речах.

Потап у шоу "ЖВЛ" вирішив чесно і без прикрас відповісти на весь той хейт, який ллється на нього декілька місяців. Він розповів, чому так довго був закордоном і розкрив подробиці хвороби.

Потап після повернення розцілував усіх українців і наплював на хейтерів, які пускали отруту:

Потап після повернення розцілував усіх українців і наплював на хейтерів, які пускали отруту:

Артист постійно підтримував земляків на інформаційному фронті, був у курсі всіх новин і чітко висловлював свою позицію. Чоловік навіть хотів йти особисто воювати з окупантами, а рідний батько запропонував спочатку записатися в тероборону.

"Перші місяці був в ефірі, валив проти росіян, розкривав їх суть, а потім стало багато роботи закордоном", - пояснив Потап.

Через стрес і напружений графік сталося страшне - половину обличчя репера паралізувало на якийсь час. Далося взнаки ще те, що він перехворів на коронавірус два тижні, а потім отитом.

"Лікарі сказали, що це синдром Рамзі-Ханта. Ти не можеш їсти їжу, говорити, просто це параліч лицьового нерва. Я чув, що хтось там вякнув про мене, такого начитався... Я приїхав давно в Україну, повертався через польський кордон. Я цілувався та обіймався з усіма українцями", - розповів артист.

Раніше ми писали про те, що Потапа після довгого перебування за кордоном перекваліфікували з реперів: "Будівельник за професією"

Джерело