До тернопільських патрульних звернувся чоловік, який розповів, що на вулиці Лесі Українки без дорослих гуляє мала дитина. Поліцейські зустріли за вказаною адресою дворічну дівчинку. Про це розповіла Суспільному речниця Патрульної поліції області Катерина Метельська.

За її словами, дитина була одягнута в брудний одяг і самотньо блукала вулицею.

"Поліцейські підійшли та поспілкувалися з дитиною, вона зраділа новому знайомству та радо йшла на контакт. Патрульні посадили дівчинку до службового автомобіля та розпочали пошуки рідних. Перевіривши прилеглу територію, опитавши громадян, які там проживають, поліцейським вдалося знайти бабусю маленької дівчинки".

Гуляла сама вулицями Тернополя: поліцейські відшукали рідних дворічної дитини

Жінка розповіла патрульним, що дитина часто гуляє сама та додала, що вважає таку ситуацію цілком прийнятною.

Інспектори провели з громадянкою роз'яснювальну бесіду, наголосили на ризиках та небезпеках, які можуть спіткати малу дитину, якщо вона гулятиме сама. Провели їх додому та поінформували про цю ситуацію відповідні соціальні служби.

"Їхні умови проживання, належний догляд, харчування та виховання дівчинки перевірять спеціальні служби. Патрульні також навідаються до неї додому, щоби подбати про її безпеку", – повідомила речниця.

Читайте також У Тернополі поліцейські врятували лиса Тернопільські патрульні врятували косулю

Джерело