На Тернопільщині попрощалися із загиблими військовослужбовцями Андрієм Горобцем, Ярославом Мидликом, Петром Кучером, Юрієм Лопушанським, Андрієм Лукащуком. У громадах оголосили жалобні дні.

У Мельнице-Подільській громаді попрощалися з військовослужбовцем Андрієм Горобцем. На території громади оголосили жалобні дні. Військовослужбовець загинув 21 вересня виконуючи бойове завдання в районі населеного пункту Сухий Ставок на Херсонщині. Чоловік отримав осколкові поранення несумісні із життям. 44-річний боєць народився у Мельниці-Подільській. Закінчив Чернівецький університет. З початком повномасштабної російської агресії у лавах добровольців ЗСУ став на захист України.

На Кременеччині попрощалися з Ярославом Мидликом. Чоловік у перші дні повномаштабної війни добровільно став на захист України. 50-річний чоловік загинув 21 вересня на Херсонщині.

На Тернопільщині попрощалися із загиблими військовослужбовцями

Також на Кременеччині попрощалися з Петром Кучером, який загинув 20 вересня, неподалік села Опитане Покровського району Донецької області. Поховали бійця у селі Ридомиль. У загиблого залишились мама, сестра, дружина та троє синів.

У Піволочиській громаді попрощалися 32-річним командиром кулеметного взводу 2-го стрілецького батальйону військової частини А0998 Юрієм Лопушанським. Військовослужбовець загинув 23 вересня на Херсонщині. Юрій з перших днів повномаштабного вторгнення пішов у військкомат.

"Він не був професійним військовим, але маючи військову кафедру, офіцерське звання – лейтенанта, став в ряди ЗСУ, залишився вірним присязі і до останнього подиху боровся за Україну", – повідомили на сторінці громади.

Відповідно до розпорядження Підволочиського селищного голови 28 вересня 2022 року оголосили День жалоби за загиблим жителем Підволочиської громади.

У Борсуківській громаді попрощалися з військовослужбовцем Андрієм Лукащуком. Військовослужбовець загинув 21 вересня під час ворожого обстрілу касетними боєприпасами по позиціях у Миколаївській області, отримав поранення. У тяжкому стані був евакуйований. Від отриманих поранень військовий помер.

Читайте також На Тернопільщині попрощалися із загиблим військовослужбовцем Ростиславом Урдою

Джерело