У криворізькому центрі "ЯМаріуполь" надають психологічну допомогу переселенцям старшого віку. Для них з початку вересня відкрили клуб "Веселка", розповіла Суспільному психологиня Ксенія Боровська.

За її словами, заняття з учасниками клубу відбуваються щочетверга.

Переселенка з Маріуполя Олена до Кривого Рогу приїхала у квітні. Все її житло та майно, каже жінка, вщент зруйноване та спалене російськими військами.

"Мені, мабуть, чимось треба було заповнити той вакуум, який в мене залишився після Маріуполя. І тут люди такого ж віку, як я, і старші. І ми знайшли спільну мову з ними. Розмовляємо. Також з нами працює психолог", – розказала вона.

На заняття зазвичай приходять близько 20 людей від 55 до 90 років. Суспільне побувало на третій зустрічі. Учасники говорили про подолання тривожності.

"Мета – підтримка людей зрілого, дорослого віку, бо вони теж потребують підтримки. Настрій змінюється, це помітно, є прогрес у людей. І вони приходять вже більше як, модне слово є, прокачані. Ми їх тут прокачуємо в напрямку подолання кризи", – сказала психологиня Ксенія Боровська.

Керівник центру "ЯМаріуполь" Володимир Курський сказав, що наразі в закладі обмірковують план заходів, на наступний місяць.

Центр підтримки переселенців “ЯМаріуполь” у Кривому Розі працює щоденно з 8.00 до 15.00, крім неділі.

Читайте також

Соцмережевий щоденник Надії Сухорукової про блокаду Маріуполя вийде друком

Дитяча кімната та менеджер з працевлаштування. У Кривому Розі відкрився центр підтримки переселенців "ЯМаріуполь"

Мріють повернутися до Маріуполя. Історія подружжя, яке проживає в Тернополі

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Джерело