Парамедик та захисниця Маріуполя Катерини Поліщук з позивним "Пташка" дала інтерв’ю російським ЗМІ. Про це повідомили "Жінки зі сталі".

У травні Катерина разом з іншими українськими захисниками потрапила в полон росіян. На відео, яке опублікували "Жінки зі сталі", видно, що дівчина розмовляє українською.

Чотири місяці про місцеперебування Катерини нічого не було відомо.

Що відомо 21-річна Катерина Поліщук вчилась у Тернопільському мистецькому фаховому коледжі. Випустилась з відділення співу у 2020 році. У коледжі її впізнали, коли на початку травня захисник Маріуполя виклав у соцмережі відео, на якому дівчина зі зброєю, у підземеллі "Азовсталі", співає патріотичну пісню. Після закінчення коледжу дівчина працювала в Києві у мотошколі. Тоді почала волонтерити й пройшла медичні курси. Катерина працювала у військовому госпіталі на Луганщині. З листопада 2021 року вона в складі "Госпітальєрів" була на Донеччині. Надавала медичну допомогу як парамедик військовим і цивільному населенню. Читайте також Зірки згоряють, а ми будемо жити вічно: історія "Пташки" з Тернопільщини

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Джерело