Українська акторка, учасниця студії "Жіночий квартал" та головна зірочка серіалу "Одного разу під Полтавою" Ірина Сопонару підтримує зв'язок з шанувальниками свіжими публікаціями та подробицями насиченого життя в соцмережі Instagram, де за нею стежить понад 380 тисяч осіб

Ірина Сопонару з

Ірина Сопонару з

Не так давно Ірина повернулась до дому та одразу взяла участь у благодійних заходах разом з іншими акторами. Проте через деякий час вона приховала локацію на сторінках в instagram т опублікувала фото на фоні лондонських тауерів та підписала його, що залишається з Україною та запитала в шанувальників, чи вони теж.

Попри те, що в Ірини був виступ в Києві 10 серпня, вона й досі е розповідає, в якій країні вона знаходиться. Проте нещодавно вона поринула у спогади. На її сторінці з'явилось відео на якому вона мчить на скутері по дорозі. Це не в україні, а в якійсь південній місцевості. На узбіччях ростуть пальми та видно гори та морській залив. місцевість схожа на Іспанію, Італію. Де саме знято відео, Ірина не уточнює.

За кермом скутера молодий, симпатичний чоловік, хоча його обличчя не зафіксувала камера, проте у дзеркалі є його зображення. Актриса не уточнила, чим саме запам'яталась їй подорож. Мабуть, була дуже красива місцевість.

Ірина запитала у підписників, чи вони теж переглядають старі фото та відео.

Раніше ми писали про те, що зірка "Жіночого кварталу" Ірина Сопонару навчила рухатися "черв'ячком", щоб тебе любили всі: "Дівчата..."

Джерело