Відома українська актриса та зірка серіалу "Кріпосна" Анна Сагайдачна похвалилася досягненнями у своєму захопленні. Ролик знаменитість опублікувала в сторіс на своїй сторінці в соціальній мережі instagram.

Анна Сагайдачна у вільний час займається волонтерством, допомагаючи українцям у цей складний період та водночас знаходить час для власних захоплень, наприклад, таких як танці. Втім, зірка віддає перевагу досить "екзотичному" виду танців - на пілоні і частенько радує фанатів спекотними кадрами з тренувань. 

Анна Сагайдачна з

Анна Сагайдачна з

Так, цього разу Анна Сагайдачна знову похизувалась здобутками в освоєнні пілона. Вона показала, як пройшло чергове заняття і відзначила, що нові вміння даються насилу і, хоч і незначними, але травмами. Насамперед за словами зірки, страждають руки.

Анна Сагайдачна з

"Досягнення на сьогодні - натерті й одразу здерті пілоном мозолі на руках і розбитий екран у телефоні", - поділилася з шанувальниками Анна Сагайдачна. 

Також ми писали,  Антоніна Хижняк зі "Спіймати Кайдаша" закликала не робити з українців баранів та викрила телеканал СТБ на співпраці з російською актрисою.

Крім того, ми писали,  Ліза Василенко із серіалу "Школа" після вибачень перед українцями похвалилася стрункою фігурою в Іспанії: "Приїжджай до нас на Закарпаття".

Джерело