Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у відповідь на петицію про повернення в цифровий ефір українських телеканалів, доручив Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації спільно з Міністерством культури та інформаційної політики додатково опрацювати питання щодо повернення телеканалів "Еспресо", "5 канал" та "Прямий" в ефір.

Відповідь оприлюднили на сайті електронних петицій Кабміну.

"З огляду на суспільний інтерес до питань, порушених у петиції, Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації спільно з Міністерством культури та інформаційної політики доручено додатково опрацювати їх та про результати вас поінформувати", — йдеться у відповіді.

Телеканали

1 липня петиція на сайті Кабінету Міністрів про повернення до цифрового ефіру українських телеканалів "Еспресо", "5 канал" та "Прямий" набрала необхідні для розгляду 25 тис. голосів. Автор петиції просив уряд звернути увагу на дії керівництва державного концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (РРТ), а також негайно вжити заходів щодо повернення телеканалів у цифровий ефір.

4 квітня Концерн РРТ вимкнув "5 канал", "Прямий" та "Еспресо" із цифрового ефіру. Телеканали надіслали листи з цього приводу до президента, РНБО, СБУ, Міністерства оборони і Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Читайте також

Петиція про повернення в цифровий етер телеканалів "Еспресо", "5 канал" та "Прямий" набрала 25 тисяч голосів

Джерело