Працівники Державного бюро розслідувань викрили масштабне розкрадання майна українських підприємців. Причетність до цього може бути у посадових осіб однієї з місцевих військових адміністрацій Сумської області. Про це повідомили на сайті ДБР.

За інформацією Бюро розслідувань, у ніч перед повномасштабним вторгненням Росії в Україну на територію нашої країни приїхав 41 російський залізничний вагон. Вагони перевозили продукцію українських підприємств.

За оперативною інформацією, посадовці вирішили скористатись воєнним станом та збагатитися. Вони вилучили російські вагони та вміст вагонів з дизпаливом, вугіллям, газом пропан-бутан та іншим паливом. Вміст вагонів належав приватним українським компаніям. Вагони з продукцією перегнали в інше місце та спустошили.

Посадовців Сумщини підозрюють у розкраданні палива українських підприємців

Про яку саме місцеву адміністрацію йде мова, у Сумській ОВА Суспільному повідомити не змогли.

Збитки українських підприємців будуть визначені після експертизи. За клопотанням працівників Бюро, суд передав понад 40 російських вагонів, вартістю понад 25 млн гривень, в управління до Агентства з розшуку та менеджменту активів.

За словами прессекретарки Сумської обласної прокуратури Наталії Науменко, допоки ніяким персонам не була оголошена підозра у цій справі.

Триває досудове розслідування кримінального провадження.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Джерело