Зазначимо, що події в цій грі почали розвиватися вже на шостій хвилині, коли футболіст господарів Ларгі Рамазані несподівано вивів свою команду вперед.

Після цього голу затишшя тривало аж до 61 хвилині - Лукас Васкес із меж воротарського майданчика зумів відновити паритет у грі. Долю ж цього протистояння вирішив неймовірний удар зі штрафного від захисника "вершкових" - Давіда Алаби. Австрієць на 75 хвилині поклав ігрове знаряддя від стійки точно у верхній кут воріт.

До вашої уваги відео з цим розкішним голом.Таким чином, перемігши "Альмерію", команда Карло Анчелотті вдало розпочала для себе новий сезон у Ла Лізі.

"Реал" завдяки розкішному штрафному здобув вольову перемогу над новачком Ла Ліги: відео

У другому турі чемпіонату Іспанії "Реал" 20 серпня на виїзді зіграє проти "Сельти". "Альмерія", своєю чергою, 22 серпня у гостях зустрінеться з "Ельче".

Додамо, що найзапекліший ворог мадридців "Барселона" невдало розпочала внутрішню першість, адже у стартовому поєдинку "блаугранас" не зуміли вдома перемогти "Райо Вальєкано" (0:0).

Раніше "Реал" став володарем Суперкубка УЄФА, розібравшись із німецьким "Айнтрахтом" (2:0).

У стилі Мессі: французький футболіст майбутнього суперника "Дніпра-1" в Лізі Європи забив шедевральний гол (відео)

Дубль Мудрика: "Шахтар" здобув розгромну перемогу у другому спарингу за день