Дитячий ансамбль "Ходаки" збирає гроші для ЗСУ. Про це розповів його керівник Михайло Полюга.

За його словами, щонеділі виступають біля церков Тернополя.

Сьогодні після богослужіння на подвір'ї храму святого апостола Петра (УГКЦ) ансамбль "Ходаки" виконував патріотичні пісні.

Співають біля церкви: в Тернополі дитячий ансамбль збирає гроші для ЗСУ

Послухати дітей прийшов житель Сєвєродонецька Володимир Богуш.

"Прийшли в церкву, а тут концерт. Надіюся, що воно дійсно дійде до деяких людей і ми все ж таки переможемо".

Учасники колективу встановили дві скриньки. У них збирають гроші для українських бійців. Свій внесок зробила тернополянка Оксана Власюк.

"Те, що діти беруть участь у зборі коштів для ЗСУ – це дуже важливо для нашої країни. Я дуже тішуся, що є такі діти, які співом беруть за душу. Слухаєш вірші – плачеш, слухаєш пісні – теж плачеш і радієш, що в нас така нація".

Концерт тривав пів години. Останньою заспівали народну пісню "Їхав козак містом". Під час її виконання, учасник ансамблю Микола Михалків вивів імпровізованого коня з дівчинкою верхи.

"Нас ніколи з цього коня не зняти, як і захисників України", – сказав Микола Михалків.

Концерт тривав пів години. Готували програму більше двох місяців, розповіла учасниця ансамблю Діана Рогач.

"Програму готували наші батьки. Репетирували ми в церкві Івана Богослова. Мета – зібрати якомога більше грошей для наших захисників", – розповіла учасниця ансамблю Діана Рогач.

Збирати гроші для військових запропонували батьки учасників ансамблю.

"Зробили програму і їздимо духовними й мистецькими місцями. Де є можливість, там беремо участь, щоб зібрали кошти. За ці кошти ми потім будемо закуповувати бронежилети, інші речі й будемо передавати нашим героям. Є такі пісні: "Гей, соколи", "Ой у лізу червона калина", але є й такі пісні, що я їх записував у бабусь, яким вже 100 років. Понад 100 років цим пісням. І вони мені ці пісні передали, а я зараз передаю нашому колективу. Відроджуємо ті пісні", – каже керівник колективу Михайло Полюга.

Також колектив "Ходаки" виступив в одному з торгово-розважальних центрів міста.

За словами Михайла Полюги, це четвертий їхній виступ від початку серпня, під час якого збирають гроші для ЗСУ.

Про те, скільки грошей зібрали, керівник ансамблю пообіцяв розповісти після війни.

Читайте також У громаді на Тернопільщині діти зібрали для ЗСУ понад 40 тисяч гривень Художники відмовляються від матеріалів для творчості російського виробництва

Джерело