Так, на сторінці в Instagram Анатолій Анатоліч поділився цікавою та важливою інформацією про видатного українського інженера, кіномеханіка та винахідника Анатолія Кокуша.

Саме він є одним з розробників гіростабілізованого операторського крана "Авторобот", а також автором операторських кранів серії "Каскад", якими знімають у Голлівуді. Як зазначив Толіч, американський режисер Джеймс Камерон у своєму фільмі "Титанік", у сцені, де герої Кейт Вінслет та Леонардо ДіКапріо стоять на носі параходу, використав технологію українця Анатолія Кокуша.

Так само, цю технологію використали у безлічі інших знаменитих голлівудських фільмах, таких як "Форсаж", "Троя", "12 друзів Оушена", "Матриця", "Гоббіт", "Люди Ікс" та багатох інших.

Анатоліч розповів про українця, без якого б неможливо було зняти "Титанік", "Матрицю", "Форсаж"

2006-го року за свої винаходи Анатолій Кокуш був удостоєний двох статуеток престижної кінопремії "Оскар":

 "Всюди використовувалися оці винаходи українського інженера, який починав свою кар'єру на кіностудії імені Довженка. а 2006-го Анатолій Кокуш отримав два технічних "Оскари". Ось так друзі. Тому, наступного разу, коли передивлятиметесь "Титанік", або "Трою", знайте, що до цього доклали руку українці", - сказав Анатоліч.Читайте також:

Гордон показав відео з Лолітою, де вона називає українців "бандерівцями": "У неї вселився диявол. І, схоже, не один"

Володимир Бебешко про Софію Ротару: "Повірте, там така пенсія"

Автор "Орла і Решки" Синельников відгуляв весілля у будинку в Бучі, який понівечили окупанти

Джерело