Гогвартс: Спадщина, гра-приквел про Гаррі Поттера, була відкладена вдруге, згідно з повідомленням з офіційного облікового запису гри в Твіттері.

Цю публікацію розмістили на ігровому порталі «theverge»

Ця затримка переносить гру з дати запуску 2022 року на 10 лютого 2023 року. Ще в січні минулого року розробник Portkey Games заявив, що затримка була пов'язана з тим, щоб гра отримала «той час, який їй потрібний». Сьогоднішня заява перегукується з цією думкою, оскільки розробники ще раз кажуть, що грі потрібно більше часу.

Гра-приквел про Гаррі Поттера

У всякому разі, в інших новинах, і без жодної причини, було почуто, що кампус Two Point насправді досить добрий. Є також недавнє розширення Sims 4 High School Years, яке супроводжувалося досить потужним та всеосяжним оновленням сексуальності. Є також пакет розширення The Sims 4: Realm of Magic і Fire Emblem: Three Houses, якщо ви хочете трохи більше дії та фантазії (ви перетворюєтеся на дракона!). Потрібно додати Persona 5 Royal, тому що це фантастика і вона абсолютно вважається шкільним симулятором.

Якщо сказати двома словами, то фанатам всесвіту про Гаррі Поттера доведеться ще чекати релізу іграшки «Хогвартс: Спадщина».

Джерело