Житель Гусятина хотів влаштуватися на роботу й натрапив на шахрая, який збагатився за його рахунок на 16 000 гривень. Про це повідомив речник Нацполіції області Сергій Крета.

"Чоловік розповів, що перебуваючи за кордоном, знайшов в інтернеті оголошення про можливість працевлаштуватися в Німеччині. Публікація його зацікавила, він написав роботодавцю. Невідомий пообіцяв допомогти та великий заробіток, однак для цього необхідно переказати 8 000 гривень для оформлення документів. 22-річний заявник погодився й здійснив транзакцію. Через кілька днів йому написав роботодавець та попросив ще 8 000 гривень. Чоловік не відмовив та погодився. Потім збагнув, що його ошукали. Телефон роботодавця був вимкнений, а допис видалено. За допомогою він звернувся до працівників кіберполіції, розповів Сергій Крета.

За цим фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за ст. 190 "шахрайство" Кримінального кодексу України.

Втратив 16 тисяч: житель Тернопільщини хотів влаштуватися на роботу

"Тривають оперативно-розшукові заходи зі встановлення осіб причетних до протиправної діяльності", – каже речник Нацполіції області.

Читайте також Волонтеру з Тернополя повідомили про підозру в незаконному використані гуманітарної допомоги Продав майже чотири сотні скіфських наконечників: підозрюють жителя Тернопільщини

Джерело