Десятирічна Валерія Карнаух щодня в`яже і продає патріотичні брелоки. Зароблені гроші передає волонтерам на допомогу Збройним силам України.

Як розповіла дівчинка Суспільному, одну прикрасу виготовляє приблизно за півтори години, за день встигає нав'язати декілька.

Ідея перетворити своє хобі на допомогу ЗСУ виникла близько двох тижнів тому.

У Кривому Розі десятирічна переселенка продає зв`язані власноруч брелоки, щоб допомогти ЗСУ

"Думала зв`язати декілька штук, вийти до магазину та продавати їх. А мама не втрималась, поки я їх в`язала, виклала в інтернет їх. Ми розпродали іграшки, брелоки, а потім пішли ще замовлення", — розповідає Валерія.

Сама ж дівчинка – з Великої Олександрівки, що на Херсонщині. До Кривого Рогу з окупації разом зі своєю родиною приїхала на початку травня.

Її мати, Тетяна Карнаух, каже: донька зацікавилась волонтерством щойно закінчився навчальний рік.

"Вона почала у мене розпитувати, хто такі волонтери, хто їх призначає чи як їх обирають, Я їй розповідала, хто це, як це. А вона питає: "Чи тільки дорослі можуть бути волонтерами, чи й діти?" Я їй кажу: "Волонтерами може бути будь-хто", — говорить жінка.

Ціна виробів Валерії символічна — 30-50 гривень. Своїм хобі їй вже вдалось зібрати близько двох з половиною тисяч гривень. Дві тисячі вона вже передала волонтерам на придбання наколінників для українських військових. Каже: зупинятися не збирається і зв`язаними власноруч брелоками продовжить збір коштів для ЗСУ.

Читайте також

На Дніпропетровщині юні шашкісти грають з перехожими, щоб зібрати гроші для ЗСУ

Рахує в умі — допомагає ЗСУ. На Рівненщині 7-річна переселенка знайшла свій спосіб волонтерити

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Джерело