Стратегічна рольова гра Marvel's Midnight Suns була відкладена вдруге, і тепер вона повинна бути запущена десь до березня 2023 для ПК, Xbox Series X і S і PlayStation 5.

Відповідну інформацію оприлюднили на ігровому порталі «gamesradar»

"Ми вирішили відсунути час запуску Marvel's Midnight Suns, щоб гарантувати, що команди Firaxis Games і 2K доставлять нашим фанатам найкращі враження", - йдеться в останньому звіті Take-Two Interactive про фінансові результати. 

Стратегічна RPG Marvel

Фінансовий рік Take Two закінчується 31 березня 2023, тому версія Midnight Suns нового покоління буде запущена незадовго до цієї дати. Раніше його випуск було заплановано на 7 жовтня 2022 року. Версії для PS4, Xbox One та Switch тепер вказані у графіку випуску компанії просто як «ТВА». Версію Switch планувалося випустити пізніше за інші випуски — безстрокова затримка для двох інших консолей старого покоління є новою.

Розробники пішли за оголошенням, надіславши повідомлення безпосередньо фанатам у Твіттері. «Ми знаємо, що фанати з нетерпінням чекають на можливість зіграти в «Midnight Suns» від Marvel, і ми використовуємо цей додатковий час, щоб переконатися, що ми доставляємо найкращі враження для всіх. "Midnight Suns" від Marvel - це, безумовно, найбільша гра, яку ми коли-небудь робили, і ми неймовірно вдячні всім гравцям за підтримку, яку вони ділилися з нами протягом багатьох років».

Це друга велика затримка для Midnight Suns, випуск якої спочатку мав відбутися навесні 2022 року.

Джерело