На Тернопільщині завершилася остання зміна у військово-патріотичному таборі "Подільсько-Волинська січ". За цей сезон прийняли понад тисячу дітей. Про це розповів Суспільному співорганізатор табору Володимир Мосейко.

За його словами, табір діяв із червня. Організували чотири зміни.

"Що на дітей чекало? Це, перш за все, вірні друзі, чимало емоцій. Табір був побудований таким чином, щоби було й військово-патріотичне виховання. Вчилися долати смугу перешкод, розбирати й збирати автомат. Крім цього, організовували екскурсії в село Молотків на меморіальний комплекс, у Збараж, Вишнівець, Кременець. Я спілкувався з військовими, вони казали, що ми відкрили другий фронт – це фронт майбутнього України. З Волинсько-Подільської січі ми передали бійцям багато малюнків і футболок", – сказав Мосейко.

На Тернопільщині завершилося таборування у

Один із учасників цієї зміни табору – Сашко із Бучі. Каже, знайшов тут друзів і приїде ще наступного року.

"У таборі мені набагато цікавіше, ніж сидіти вдома".

Під час табору діти брали участь у спортивних змаганнях, майстер-класах, палили ватру, їздили на екскурсії, пройшли курси військової та медичної підготовки.

Микола приїхав сюди зі Святця Хмельницької області.

"Я приїхав у табір, щоби завести нових друзів, побувати в нових цікавих місцях і провести літо цікаво. Мені дуже сподобалось у цьому таборі. Я буду рекомендувати його іншим".

Співорганізатор табору "Подільсько-Волинська січ" каже, мета – щоби учасники, які приїхали з різних регіонів України, здружилися.

Тут відпочивали діти з Донеччини, Луганщини, Київщини, Харківщини, Миколаївщини, Одещини, Тернопільщини, Сумщини, Чернігівщини, повідомив Мосейко.

Читайте також У Тернополі в бібліотеці – нова зміна в дитячому таборі

Джерело