У виданні МКД також написали, що відповіли у Міністерстві оборони країни

Чотири військові літаки "Су-25", які Північна Македонія купила в України в 2001 році за €4 млн, цими днями передали Україні. Про це повідомляє видання МКД.

"Чотири військові літаки "Су-25", які Північна Македонія придбала в України в 2001 році за €4 млн, цими днями передали Україні. У Міноборони цю інформацію не спростували і не підтвердили. Йдеться про літаки, які Північна Македонія планувала продати ще в 2004 році", – мовиться в ЗМІ.

Північна Македонія передала Україні чотири штурмовики Су-25 – ЗМІ

У виданні МКД також написали, що відповіли у Міністерстві оборони Північної Македонії.   

"Точні подробиці всіх рішень, їхній зміст і пояснення будуть розсекречені і прозоро опубліковані. Прийняті на сьогодні рішення не погіршують боєготовність нашої армії", – зазначили ЗМІ.

Як повідомляв 5.UA, вранці 24 лютого росія розпочала повномасштабну війну проти України. По кількох військових об'єктах у Києві, Харкові та Дніпрі були завдані ракетні удари, а війська рф перейшли кордон під Харковом.

ЗСУ, всі спеціальні та силові служби держави були підняті за тривогою. Ворог почав інтенсивні обстріли підрозділів ЗСУ на сході – українська армія дає відсіч російським військам. В екстреному режимі працює Рада національної безпеки й оборони. Запроваджено воєнний стан. Україна офіційно направила позов проти російської федерації до Міжнародного суду ООН у Гаазі.

Джерело