Відомий український гумористичний актор, член колективу "V. I. P. Тернопіль" Тарас Стадницький не перестає допомагати Збройним силам України, збираючи гроші на їхні потреби. Гуморист регулярно розповідає кумедні історії зі свого життя, щоб зібрати гроші.

На своїй сторінці в соцмережі Фейсбук він виклав новий пост в якому спробував пояснити чому люди є такими жорстокими й воюють між собою влаштовуючи криваві бійні як от росія.

Для цього він вигадав історію - альтернативний варіант створення світу. Він описав розмову яка могла б відбутися між богом та янголом стосовно створення всього живого на землі й зокрема регулювання їхньої кількості.

Тарас Стадницький з

Тарас Стадницький з

"Придумав вчора таку історію:

Якось вирішив Бог поділитися з ангелом своїми планами стосовно Землі.

- дивись, Азирафаїл, отут буде вода, отут буде суша! на суші насаджу купу дерев та зелені. але щоб не було тієї всієї зеленини забагато – створю рослиноїдних тварин, щоб вони те все регулювали!

- хм, дуже мудро!

- таке враження, що цим висловом ти поставив під питання мою мудрість!

- а як регулювати рослиноїдних тварин, щоб вони не повністю знищили твої ландшафтно-дизайнерські творіння?

- не повіриш, але я і про це подумав – хижаки!

- нічого собі! а як контролювати кількість хижаків, щоб вони не з’їли всіх рослиноїдних?

- для цього будуть люди!

- а хто регулюватиме кількість людей на планеті?

- отут точно можеш не переживати, - посміхнувся Бог, - з цим люди самі дуже добре впораються", - розповідає він.

Крім того, Тарас Стадницький зазначив що якщо вдасться назбирати сьогодні 688 кав - буде новий рекорд, а відповідно, машина для ЗСУ за 4 дні! Він додав, що наразі ставить перед собою ціль - авто за 1 день.

Джерело