Працівники Державного бюро розслідувань повідомили про підозру у державній зраді колишньому командиру штурманської бойової частини корвета «Тернопіль» Станіславу Походощуку, який у 2014 році перейшов на бік ворога. Про це повідомляє пресцентр відомства.

«Після захоплення окупантами його частини у Севастополі та корвету «Тернопіль», офіцер зрадив присязі та перейшов на бік агресора. Нині він проходить військову службу у 36 бригаді ракетних катерів балтійського флоту збройних сил Російської Федерації», – йдеться в повідомленні.

Слідчі ДБР зібрали достатньо доказів та заочно повідомили чоловіку про підозру у державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК України). Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 15 років.

ДБР оголосило підозру у держзраді екскомандиру корвета «Тернопіль» ДБР оголосило підозру у держзраді екскомандиру корвета «Тернопіль»

ДБР наголошує, що всі зрадники та колаборанти будуть притягнуті до відповідальності. Злочини проти основ національної безпеки не мають строку давності.

Джерело