Популярна українська співачка та блогерка Анна Трінчер, яка знайома аудиторії завдяки ролі у серіалі "Школа", регулярно розміщує нові публікації для армії шанувальників та дуже активно розвиває свій аккаунт у соцмережі Instagram, де за нею стежить понад 1,8 мільйона людей.

Анна Трінчер розмістила в Insta Stories чарівну фотографію зі своїм новим другом, молодим музикантом Олександром Беляком, з яким вона записала нову чуттєву пісню під назвою "Ти робив мені каву". У кадрі вони виглядають натхненними та навіть закоханими, незважаючи на те, що співачка має нареченого Волошина.

Анна Трінчер в обіймах чужого хлопця затремтіла від хвилювання, нареченого Волошина як не бувало:

Анна Трінчер в обіймах чужого хлопця затремтіла від хвилювання, нареченого Волошина як не бувало:

Артистка зізналася, що дуже переживає, бо настав "той самий" день. Дівчина не на жарт заінтригувала шанувальників і ще довгий час не розкривала подробиць.

Але після Трінчер з'явилася в кадрі сонною, з косметичною маскою на обличчі і заявила, що заради цього знаменного дня прокинулася о п'ятій ранку, щоб зустріти візажиста. І ось, Анна нарешті зізналася, причина її хвилювання – це зйомка кліпу на їхню пісню.

На її акаунті також з'явився пост з датою релізу треку. Фанати матимуть змогу почути її на цифрових майданчиках 12 червня.

Деякі підписники запитали, а чи не ревнує її наречений, дивлячись на їх міцну дружбу і спільну роботу.

Раніше ми писали про те, що Анна Трінчер оточила любов'ю українських дітей, як своїх власних, та розповіла про заповітну мрію: "Посміхатися, а не бачити сльози"

Джерело