Спортсмени з Черкаської області стали призерами чемпіонату України . Про це повідомили у пресслужбі Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Черкаської міської ради.

Як поінформували у пресслужбі, команду Черкаської області представляли Зачешигрива Богдан, Погребець Данило, Бриндак Євгеній та Миронюк Аліна:

Черкаські спортсмени серед призерів чемпіонату України з рогейну

"Хлопцям вдалося стати чемпіонами України в категорії «Ч23», а Миронюк Аліна зі своєю напарницею Ільковою Ольгою (Чернівці) стала переможницею в групі «Ж 23». Спортсменів до змагань готували тренери відділення спортивного орієнтування КДЮСШ Чорна Юлія, Чорний Євгеній, Уфімцева Тетяна".

Чемпіонат України з рогейну відбувся наприкінці червня поблизу селища міського типу Берегомет, що у Чернівецькій області, в якому брало участь близько 100 спортсменів з 18 регіонів України, зазначили у пресслужбі.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

Через нітрати: на Черкащині вилучили з продажу майже 7 тисяч кілограмів товару Кліп за сто гривень і пісні, що мотивують — черкаський гурт про музику війни Дитячий фронт: як 9-річна дівчинка з Черкащини допомагає ЗСУ

Джерело