Юлія Бельченко, яка більш відома як "Зайка" з шоу "Холостяк", зараз проводить час у сонячній Італії.

Поки Міша Заливако, який знехтував нею у фіналі проєкту, переживає розставання з Анною Богдан, красуня насолоджується архітектурою та красою країни.

Не обходться у Бельченко і без конфузів, адже вона поспішила відвідати собор Святого Марка в Італії, але спочатку її туди не пустили. Дівчина прийшла в занадто відвертій сукні і була змушена терміново шукати більш скромний наряд в найближчому магазині.

Юлія

Юлія

Але на цьому пригоди Зайки з "Холостяка" не закінчилися, адже вона тежзахотіла собі ще й гарну фотосесію. Однак місце біля води, яке обрала Юлія, не зовсім дозволено правилами. Точніше, сидіти там не можна. А нашій україночці вдалося зібрати навколо себе натовп італійських роззяв.

"Мене вигнали з того місця, сказали не можна сидіти. Людям сподобалася ідея для фото і почався квест "сфоткай, поки не вигнали", - коментує Бельченко.

Юлія

Далі Юлія вирішила розвеселити фоловерів порцією невдалих кадрів, які, очевидно, є у всіх.

Тут вона сіла на розпечену плитку.

"Гаряче в жопку", - пише блогерка.

Юлія

Наступним кроком українки у Венеції була імітація птаха.

Юлія

І знову Бельченко не пощастило, адже підступне сонце зігріває все на своєму шляху, в тому числі і місця, де Юлія збирається поставити свої красиві ніжки.

На наступний день Юлія "Зайка" вирішила не здаватися і  знову одягла розпусну сукню, яка приголомшило служителів собору.

Юлія

Адже українська красуня дуже хотіла круте фото і ця її сукня якнайкраще підійшла б для яскравого кадру.

Юлія

Раніше ми повідомляли, що Юля "Зайка" згрішила наодинці з соковитим і тим, що тане в роті - Міші Заливаку навіть не снилося.

Джерело