В Україні триває кровопролитна війна, яку розпочала росія на чолі з диктатором путіним. Найсумніше в цьому те, що жителі росії в більшості своїй підтримують свого божевільного діда.

Мирним українцям залишається лише всіма силами допомагати ЗСУ, ТрО, волонтерам, реагувати на сповіщення повітряної тривоги та молитися Богові про швидку перемогу нашої країни над ворогом.

А що, якщо посилити свій захист? І мова піде не про червону нитку на руці чи свічку за здоров'я в церкві. У такий спосіб ви зможете захистити не лише себе, а й своїх близьких.

Це найпростіший, а що головне – робочий інструмент для потужного захисту. Зробити його, великого розуму не треба, якщо виконати всі умови, а не додавати відсеб'ятину, заощаджувати на інгредієнтах.
Цей захист ставлять на місяць, що росте. Можна і на себе, і на будь-яку людину.
Але є важлива умова: не можна ставити захист за наявності негативу. Тому спочатку: діагностика – чистки – діагностика.

Вам знадобиться фото людини, на яку робиться робота. Розмір фото значення не має. Але є необхідні умови: тільки фас, на фотопапері, кольорове, хорошої якості знімок не старший за 6 місяців, без сонцезахисних окулярів (нетонована оптика допускається).

Два дзеркала за розміром фото. Дзеркала придбати нові чи почистити використані. У рамі або без - не має значення.

Перед початком роботи, прочитайте тричі "Отче наш".

Берете одне дзеркало, і кладете "обличчям" вниз. На нього кладете фото обличчям нагору, і зверху на фото - друге дзеркало "обличчям" нагору.
І читаєте змову тричі.

"Як світло від дзеркала відбивається, так і чаклунство назад вирушає. На мені (або ім'я на кого робите) не залишиться. Нехай до чаклуна повертається. В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь."

Загортаєте цю конструкцію в червону серветку або тканину і прибираєте на зберігання. Можна і не загортати, але не бажано, щоб це все припадало пилом або залишалися відбитки пальців.

Робити таке можна щорічно.

Дзеркала через рік потрібно почистити та використати в обряді, фото замінити на свіже.

Раніше ми повідомляли - весілля, премія та хвороби: як дізнатися майбутнє по голубам на своєму підвіконні - народні прикмети.

Джерело