Сьогодні, 21 червня, у Теребовлі на колінах та з лампадками і молитвою зустріли домовину з тілом патрульного поліцейського Даниїла Сафонова, який загинув на фронті.

На колінах зустріли домовину поліцейського Даниїла Сафонова
28-річний Герой загинув 2 травня під час виконання бойового завдання у зоні заводу «Азовсталь» у Маріуполі. Тіло захисника лише зараз вдалося вивезти з Донеччини.

Церемонія поховання відбулась в Теребовлі, куди з Донецька ще у 2014 році переїхала рідна сестра Даниїла Ольга Мацала.

Попрощатись із мужнім українцем, який віддав своє життя за наше майбутнє та державу, прийшли рідні, побратими, друзі, колеги-патрульні поліцейські, численні співробітники поліції, представники влади, небайдужі мешканці Теребовлянської громади.

Відспівали загиблого Героя у церкві святого Миколая в Теребовлі та поховали на місцевому кладовищі.

Нагадаємо, Даниїл Сафонов родом з Донецька. Народився 23 жовтня 1993 року. Коли на Донбас у 2014 році прийшла війна, переїхав до бабусі в Маріуполь. Одружився, в нього народився синочок.

Далі доля закинула його до нас, у Теребовлю, де проживає рідна сестра Ольга Мацала, котра у 2014 році теж виїхала з Донецька через війну.

Теребовлянщина і Тернопільщина стали для нього другою домівкою, він підписав контракт з 44-ю бригадою. У 2019 році після закінчення контракту повернувся в Маріуполь, вступив до лав патрульної поліції.

Із початком повномасштабного наступу росії на Україну боронив Маріуполь від ворогів. У квітні передислокувався зі своїми побратимами до заводу «Азовсталь».

У Даниїла Сафонова залишились дружина, малий синочок, батьки, сестра, два брати, дідусь.

На колінах зустріли домовину поліцейського Даниїла Сафонова На колінах зустріли домовину поліцейського Даниїла Сафонова На колінах зустріли домовину поліцейського Даниїла Сафонова

Джерело