Співробітники кінологічного центру головного управління Національної поліції в області разом зі собаками Ремом та Найком навідалися до дітей-переселенців. Школярі відпочивають у таборі "Веселкові емоції", який організували у благодійному фонді "Карітас Тернопіль". Про це розповів Суспільному речник Нацполіції області Сергій Крета.

За його словами, інспектори-кінологи розповіли дітям про свою роботу, особливості дресирування службових собак, про різні характери своїх чотирилапих підопічних та їхню поведінку.

"Кінологи разом із Ремом та Найком хотіли подарувати позитивні враження дітям, які через бойові дії змушені були покинути свій рідний дім. Такі заходи є важливими і допомагають хоч трішки відволікти дітей від жахіть війни, які їм довелося пережити", – сказав речник.

Тернопільські кінологи разом зі собаками завітали до дітей-переселенців

Перед дітьми треновані собаки затримували умовних злочинців, виконували завдання з пошуку вибухівки та наркотиків, долали складні перешкоди, розповів старший інспектор-кінолог Микола Крайник.

"Щодня ми по декілька годин тренуємо собак. Це дуже клопітка робота. Наші чотирилапі друзі допомагають розкривати злочини, знаходити вибухівку, наркотики, розшукувати підозрюваних та безвісти зниклих людей", – повідомив інспектор-кінолог.

Читайте також На Тернопільщині відкрили військово-патріотичний табір для дітей

Джерело