44-річний житель Тернопільської області зберігав наркотичні засоби, психотропні речовини та прекурсори з метою подальшого збуту потенційним клієнтам. Його затримали правоохоронці під час маскування закладок в місцях схову. Наразі встановлюються канал надходження наркотичних речовин до зловмисника, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Поліцію Івано-Франківської області.

Правопорушника працівники поліції затримали на одній із вулиць Івано-Франківська. Під час огляду у нього виявили поліетиленові пакети із наркотичним засобом «канабіс» та пластикову ємність із психотропною речовиною «амфетамін».

Все вилучено направлено на експертизу.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.

На Прикарпатті правоохоронці затримали чоловіка, який маскував закладки в сховку

Після надходження результатів експертного дослідження буде вирішуватись питання щодо остаточної кваліфікації дій зловмисника, повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.

Процесуальне керівництво у справі здійснює Івано-Франківська окружна прокуратура.

Також читайте Через нетверезого водія прикарпатка потрапила до лікарні.

На Прикарпатті правоохоронці затримали чоловіка, який маскував закладки в сховку На Прикарпатті правоохоронці затримали чоловіка, який маскував закладки в сховку На Прикарпатті правоохоронці затримали чоловіка, який маскував закладки в сховку На Прикарпатті правоохоронці затримали чоловіка, який маскував закладки в сховку

Джерело