Голуб перемогла в системі не-ваза (вид боротьби джиу-джитсу, де основна увага приділяється переведенню суперника у боротьбу на землю, а також технікам, що дозволяють швидко закінчити поєдинок).

Віцечемпіонкою Європи стала спортсменка з Ізраїлю, а бронзові медалі здобули представниці Франції та Швейцарії.

Українка виступає у ваговій категорії до 63 кг. Це золото чемпіонату Європи з джиу-джитсу стало першим в історії України.

Україна виборола історичне "золото" чемпіонату Європи з джиу-джитсу

Нагадаємо, що українські каратисти здобули медалі на чемпіонаті Європи-2022, який триває в турецькому Ґазіантепі.