На Тернопільщині випускники Теребовлянської школи №2 онлайн долучилися до Всеукраїнського свята останнього дзвоника. Про це Суспільному розповіла директорка закладу Світлана Макарик.

За її словами, до цього з дітьми три роки працювали онлайн, тому і дзвоник також провели віртуально. Участь у заході взяли й двоє випускників-переселенців.

"Дехто з вчителів таки в школі зібрав дітей, останній дзвінок офлайн організували кілька класів. А в основному всі учні під’єдналися до всеукраїнської платформи та онлайн провели зустріч з дітьми. Я старалася в кожен клас зайти, відвідати всіх, привітати. Щоби для кожного школяра пролунав останній дзвінок. У нас цьогоріч 39 випускників, плюс ще двоє дітей-переселенців з Херсонської області. Кожен вчитель підготував урок-презентацію, виходив на зустріч із дітками. Ми маємо фотографії, виставимо їх в соцмережах. Проводили урок так, як проводили навчання онлайн. Звичайно, хотілося б, щоби діти були тут, щоби ми їх бачили, могли обійняти, були разом з ними, але сьогодення вимагає іншої форми спілкування".

Останній дзвоник онлайн: випускники на Тернопільщині долучилися до всеукраїнського свята

Останній дзвоник онлайн проводила громадська спілка “Освіторія” у партнерстві зі Суспільним за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Міністерства освіти і науки України.

У Теребовлянській громаді є 20 шкіл. Там навчається майже 2 700 учнів, повідомив голова громади Олег Продан. За його словами, в кожному освітньому закладі самостійно вирішували, як відзначати свято останнього дзвоника.

Читайте також Тернопільські школярі записали патріотичний ролик

Джерело