Вінницький пауерліфтер Іван Чупринко став чемпіоном світу 2022 з жиму лежачи. На змаганнях, що з 21 по 29 травня проходять у казахстанському місті Алмати, чоловік виборов "золото". Про це йдеться на сторінці організатори заходу.

Іван Чупринко виступав у ваговій категорії — 74 кілограми. Спортсмен підняв 292,5 кілограмів. Цим і забезпечив собі перемогу. Друге місце посів представник Японії (282,5), а третє спортсмен із Казахстану (257,5).

Іван Чупринко – заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу. У своєму активі він має 13 рекордів світу та 14 рекордів Європи.

Вінничанин Іван Чупринко став чемпіоном світу з жиму лежачи Читайте також Вінничанин переміг у дитячому турнірі з греко-римської боротьби Переселенки проводять у Вінниці благодійні заняття з йоги