Для школярів розробляють ще одне нове меню: Клопотенко розкрив деталі

Для школярів розробляють ще одне нове меню: Клопотенко розкрив деталі

Український шеф-кухар Євген Клопотенко продовжує розробляти для українських шкіл нові страви і незабаром для їдалень з’явиться спеціальна збірка

З 2022 року українські школи перейшли на новий стандарт харчування, який не всі батьки та учні сприйняли позитивно. Проте шеф-кухар Євген Клопотенко продовжує розробляти нові страви і незабаром у їдальнях з’явиться рецептурна збірка.

Як повідомляє “Обозреватель”, нові страви мають урізноманітнити шкільне меню та сприяти розвитку загальної гастрономічної культури, оскільки у збірнику будуть рецепти не лише українських страв, а й найкращих кухонь світу. Відомо, що до збірки з рецептами увійдуть 160 затверджених страв, які зараз готують для школярів, а ще 340 у розробці. Усі страви відповідатимуть нормам калорійності, білків, жирів та вуглеводів. Технологічні карти та інші документи щодо нових страв шеф-кухар зі своєю командою передасть на експертизу до Інституту громадського здоров’я ім. А. М. Марзєєва НАМН та Держпродслужби вже цієї весни. До середини 2022 року у шкільних їдальнях вже з’явиться збірка рецептів. Нагадаємо, Євген Клопотенко зазначив, що завдання нового шкільного меню полягає в тому, щоб повернути учнів із супермаркетів назад до їдальні, запропонувавши їм збалансоване та смачне харчування.

Сообщение Для школярів розробляють ще одне нове меню: Клопотенко розкрив деталі появились сначала на NEWS TiME.

Джерело