Турнір-меморіал пам'яті відомого закарпатського футболіста Олександра Когутича відбувся в спорткомплексі "Юність" 22 січня. Спортсмен помер 24 січня 2021 року на 51 році життя.

Згідно з повідомленням Закарпатської Асоціації Футболу, на турнір з мініфутболу приїхали керівники територіальних громад, президенти футбольних клубів, футболісти, тренери.

В кінці гри за коловою системою команди — "Ракошино", "Проспект", "Говерла" — відмовилися від оголошення переможців та нагород.

В Ужгороді футбольним турніром вшанували пам'ять Олександра Когутича

"Кульмінацією завершення першого заходу пам’яті О.Когутича, — пишуть на сайті ЗАФ, — став збір підписів на присвоєння його імені вулиці або стадіону в Ракошині, де народився, почав грати й власне завершив свій футбольний шлях Олександр, та передача їх голові Великолучківської територіальної громади Василю Коштурі".

Василь Коштура сказав, що люди в селі планують також установити барельєф на честь Олександра Когутича.

Що відомо:

Футболіст команди "Закарпаття" та тренер Олександр Когутич грав на позиції центрального захисника і багато забивав. Він був штатним пенальтистом. Опісля завершення футбольної кар'єри Олександр Когутич працював тренером у юнацькому складі ФК "Говерла".

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

Джерело