У понеділок, 6 грудня, Італія посилила обмеження для людей, які ще не пройшли вакцинацію від COVID-19, обмеживши їх доступ до багатьох місць та послуг. Про ці заходи було оголошено минулого місяця, ще до появи нового штаму COVID-19 Омікрон.

В Італії посилюють “локдаун для невакцинованих” через зростання нових випадків COVID-19


Нові карантинні заборони були введені на тлі того, як випадки коронавірусу починають зростати по всій країні, хоч і повільнішими темпами, ніж у багатьох інших європейських країнах. Про це повідомляє міжнародне інформагентство Reuters.

Згідно з новими правилами, тільки люди, які були вакциновані або нещодавно одужали від COVID-19, можуть відвідувати закриті приміщення в барах та ресторанах, музеї, кінотеатри та спортивні заходи.

Нещеплені зможуть відвідувати ці місця лише якщо будуть мати негативний тест на COVID-19, зроблений протягом останніх 48 годин.

Крім того, з понеділка COVID-сертифікат став обов’язковим для проїзду на всіх видах громадського транспорту. З самого ранку правоохоронці проводили рейди, і будь-хто, хто потрапляв до автобуса, метро, ​​трамваю або поїзда без сертифікату, був оштрафований на 400 євро (близько 12 350 грн).

COVID-сертифікат тепер також необхідний для всіх, хто має намір зупинитися в готелі або отримати доступ до спортивних роздягалень.

Варто зазначити, що в Італії спостерігається один із найвищих показників вакцинації у світі: 80% населення отримали один або два уколи, тоді як близько 15% людей пройшли ревакцинацію.

Джерело