Цими вихідними в Буковелі помітили легендарний і надзвичайно рідкісний автомобіль.

Йдеться про спорткар DeLorean DMC12, який відомий участю у кінотрилогії “Назад у майбутнє”, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на  РБК-Україна.

На українському гірськолижному курорті Буковель зустріти дорогі преміальні машини – не рідкість. Але тим, хто був там цими вихідними, пощастило на власні очі побачити раритет. Та ще який: до Буковеля приїхав легендарний DeLorean DMC12, який прославився завдяки фільму “Назад у майбутнє”. Саме на основі цього двомісного спорткара з крилами типу “крило чайки” було збудовано машину часу.

В Буковелі помітили легендарне авто з фільму “Назад в майбутнє”

В Україні всього два чи три такі автомобілі, а той, що помітили у Буковелі, “живе” у Чернівцях. Судячи з номерів із кодом Болгарії, машина ввезена в Україну без розмитнення. Враховуючи, що спорткар випускався в 1980-81 роках, за пільговою схемою його все одно не вдалося б розмитнити через невідповідність мінімальному екологічному порогу Євро 2.

Цей екземпляр DeLorean DMC12 відомий тим, що знімався в рекламі інтернет-провайдері з Чернівців, а візит до Буковеля також пов’язаний з сучасними технологіями. Машина виконувала роль шоу-стопера на Українській конференції операторів зв’язку, яка проходила в Буковлі з 2 по 5 грудня.

Всього випущено 8,5 тисячі DeLorean DMC12. Купе з дизайном знаменитого Джорджетто Джуджаро вирізнялося кузовом із панелями з нержавіючої сталі. У рух автомобіль приводиться 130-сильним бензиновим мотором V6 об’ємом 2,7 літра, що розташований у задньому звисі подібно Porsche 911 та Запорожцям з моторами-повітряниками.

Нагадаємо, На Прикарпатті легковик Tesla з’їхав у ставок

В Буковелі помітили легендарне авто з фільму “Назад в майбутнє” В Буковелі помітили легендарне авто з фільму “Назад в майбутнє”

Джерело