Зірка Comedy Woman Марія Федунків зважилася на зміни своєї зовнішності. Про це повідомляє Instagram-портал клініки Ольги Мороз.

Відома актриса кіно і телебачення, а також співачка, яка стала відома за роллю мами Коляна в серіалі "Реальні пацани" і участі в телешоу Comedy Woman є вкрай популярною особистістю. На її офіційній Instagram-сторінці 3,4 мільйона фоловерів, які коментують кожен її пост.

Нещодавно знайшла своє щастя. Минулого літа 50-річна знаменитість вийшла заміж за 37-річного бізнесмена з Італії.

Зірка Comedy Woman Марія Федунків після весілля з молодим чоловіком змінила зовнішність: як зараз виглядає 50-річна акторка

Після цього жінка вирішила поліпшити свою зовнішність. Вона поки не стала вдаватися до послуг пластичних хірургів, а лише звернулася в клініку естетичної медицини. Там їй провели ряд процедур, зменшивши її ніс і зробивши чіткіше овал обличчя.

Фотографії була опублікована на офіційній Instagram-сторінці клініки Ольги Мороз.

"Зірки довіряють авторським методикам в клініці Ольги Мороз ⚡️ось результат нашої роботи з улюбленою Мариночкою!",- повідомляє Instagram-портал. 

Раніше ми писали про те, що Євген Кошовий з "Кварталу 95" знайшов брата-близнюка в Потапі: ось що обожнює Настя Каменських

Джерело