Відомий український телеведучий і чоловік блогерки Даші квіткової Микита Добринін частенько радує шанувальників будь-якими фотографіями або відео на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, де за його життям стежать понад 1,3 мільйона чоловік.

Зараз чоловік вирішив повчити українців життя і порекомендував видихнути, прислухатися до себе після того, як ви забігалися. На своєму досвіді, його мозок частенько піддається хаосу при зміні однієї справи на іншу. Через це завжди потрібно перезавантажитися.

"Достатньо 30 хвилин наодинці з собою. 30 хвилин, коли нікуди не поспішаєш. 30 хвилин, коли в силу незмінно входять 4 пункти: 1. Відірватися від телефону і не дивитися в Direct. 2. Влаштувати прогулянку наодинці з собою. Побачити знову, як гарне місто навіть в таку погоду, його архітектура, душевність людей. 3. Кава. Хоча по справедливості, йому б я віддав місце в першій сходинці важливих пунктів. Взяти свій улюблений капучино. Зловити цей момент щастя і зігрітися☺️", - пише Микита Добринін в публікації.

А останній пункт говорить, що потрібно обов'язково дати собі час помріяти і поставити нові завдання. Для телеведучого спокій дуже важливий ритуал.

"Потрібно просто зупинитися і слухати себе, впорядкувати все, що у тебе там накопичилося", "Класний светр

Джерело