Одеський спортсмен з греко-римської боротьби Владлен Козлюк завоював золото на Чемпіонаті України. Змагання проходили 2-4 грудня у Черкасах, повідомляє пресслужба Відділення НОК України в Одеській області.

24-річний спортсмен переміг у категорії "до 97 кг". Як зазначають у НОК, це перша золота медаль Владлена на "дорослих" чемпіонатах України.

Владлен Козлюк поборов п'ятьох суперників: Владислава Черторинського із Вінниці (9:0), свого земляка Олександра Богданова (8:0), Артема Дегтярьова із Запоріжжя (6:1), Валентина Шкляренка з Київщини (3:1), а в фіналі здолав спортсмена з Запоріжжя Юрія Дороганя – 3:1.

Одеський спортсмен став чемпіоном України з греко-римської боротьби

Підготували спортсмена з Одеси двоє тренерів: Ігор Моїсєєв та Андрій Деркач.

Загалом спортсмени збірної Одеської області на Чемпіонаті України завоювали 3 медалі. Одну з них Владлен Козлюк, інші дві, бронзові медалі, вибороли Дмитро Цимбалюк (до 60 кг) і Геворг Арзуманян (до 63 кг). Їх підготував Февзі Мамутов.

Читайте також Одеські спортсмени перемогли на міжнародному турнірі з хокею Фігурне катання. Одеські спортсмени вибороли 6 медалей відкритого кубку Одеські плавці завоювали 6 медалей на чемпіонаті України

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області