Чоловік відомої української співачки Тоні Матвієнко популярний виконавець Арсен Мірзоян показав, як його теща, Народна артистка України Ніна Митрофанівна Матвієнко потрапила "під приціл".

В сторіс на своїй сторінці в соцмережі Інстаграм, де за його життям стежать понад 51,3 тисячі читачів, Арсен Мірзоян опублікував відеоанонс радіо Lux FM. Радіоведучі зібралися скласти портрет ідеальної тещі, взявши за приклад Ніну Матвієнко.

"Ми складаємо портрет ідеальної тещі. Під прицілом сьогодні буде теща Арсена Мірзояна Ніна Матвієнко. Так що порівняємо їх всіх і складемо портрет ідеальної.", - говорять радіоведучі.

Арсен Мірзоян взяв

Арсен Мірзоян взяв

Днями Ніна Матвієнко відсвяткувала свій день народження. Артистка отримала безліч привітань зокрема й від свого зятя Арсена Мірзояна. Співак виклав цілий пост зі зворушливими словами для тещі, а також показав букет квітів, які підготував для неї.

"Сьогодні День народження у Ніни Митрофанівни! Хотілося її здивувати! Почну з квітів, вона їх дуже любить. Отакі троянди знайшов! #арсенмірзоян #roses #нінаматвієнко #happybirthday", - написав артист. Арсен Мірзоян

Джерело