Сьогодні на розгляд сесії міської ради виконавча гілка влади винесла ганебний проєкт рішення, який передбачає зменшення водоохоронної зони міського озера, пише на своїй сторінці у Facebook секретар Коломийської міської ради Андрій Куничак.

Чому це відбувається? Для легалізації бізнесу однопартійця, та інших охочих забудувати територію довкола міського озера!

Спроба відібрати територію міського озера в коломиян провалена, – Андрій Куничак

“Фракція «Європейська Солідарність» голосувала ПРОТИ. Ми не дозволимо відібрати відпочинкову зону в коломиян. Дякуємо депутатам, які не підтримали цей ганебний проєкт рішення”, – пише Куничак.

Саме для того, щоб мінімізувати “обхідні шляхи” для захоплення території відпочинкових зон міста, мною було підготовлено проєкт рішення “Про заборону на встановлення малих архітектурних форм на території міста в зонах масового відпочинку”, який розглядався на сесії міської ради 24 червня 2021 року. Депутати, які не підтримали його, сьогодні також голосували за зменшення водоохоронної зони озера («за» – 18 голосів), – додає в дописі секретар міськради.

Детальніше з цим можна ознайомитись за посиланням.

Спроба відібрати територію міського озера в коломиян провалена, – Андрій Куничак

“Нас очікують повторні спроби реалізувати цей задум проти коломиян! Закликаю колег-депутатів бути розсудливими! Каденція закінчиться, а ми відповідаємо за те, яке місто залишимо після себе для майбутніх поколінь!” – наголошує Андрій Куничак.

Джерело