Відомий український телеведучий і шоу-мен Володимир Остапчук, який зараз будує щасливі стосунки зі своєю другою дружиною, поділився секретами зваблення жінок.

На особистій сторінці в соцмережі Інстаграм, де за його насиченим і яскравим життям з цікавістю спостерігає 531 тисяча читачів, Володимир Остапчук радо розповідає про своє життя й ділиться найцікавішими моментами.

Цього разу телеведучий поділився своїми чоловічими секретами і розповів, як завоювати дівчину. Володимир Остапчук впевнений, що жінки наскрізь бачать чоловіків, тому краще просто бути самим собою.

Двічі одружений Володимир Остапчук навчив чоловіків зваблювати жінок:

Двічі одружений Володимир Остапчук навчив чоловіків зваблювати жінок:

"Ніяких понтів. Дівчатка наскрізь бачать що ви за людина, напевно шерстили соцмережі. Тому особисті знайомства, яхтинг з друзями і Кариби залиште для знайомства з її татом. Не хвилюйтеся і не грайте роль "крутого". Вона вже погодилася з вами спілкуватися і піде на побачення. Правда, пацанський гумор і мемчики на сексуальну тематику краще прибрати. Вона може викликати поліцію", - написав він. Володимир Остапчук

Володимир Остапчук також наголосив, що передусім потрібно думати про комфорт дівчини. Тому не завжди варто вигадувати сюрпризи на кшталт катання на роликах, сплаву на каяках чи спарингу на рингу. Набагато краще розпитати, що вона любить і врахувати це. 

"Сміливіше. Вона не зробить наступний крок, ну хіба якщо нап'ється і напише сама. Але потім їй буде соромно і ніяково, так що - дійте першим. І якщо вже ляпнули про круту тачку, візьміть напрокат. Що б ви, дівчата порадили нам, щоб завоювати Ваше серце?", - написав він. Володимир Остапчук

Джерело