За словами нардепа "зелені" по своїй сутності більшовики

Народний депутат від "Європейської солідарності" Олег Синютка заявив, що в Україна на грудень та січень фактично немає газу. Про це він сказав в етері програми "Прямим текстом з Юрієм Луценком" на "5 каналі".

"Мова стоїть про відсутність газу як такого. В сховищах, і про це говорить влада, 18 млрд кубів із них 4,9 млрд – це буферний газ, якого не можна підняти, бо він просто спричиняє тиск, 5 млрд – це газ іноземних компаній. "Зелені" по своїй сутності більшовики. Їм націоналізувати, забрати – це, звичайно, у крові. Але, єдине, що їх зупиняє, якщо вони зазихнуть на газ іноземних компаній – це міжнародний скандал. Я переконаний, що вони хоча б в цьому дають собі звіт, яку шкоду вони можуть нанести країні", – зазначив Синютка.

В Україні фактично немає газу на грудень та січень – нардеп (Відео)

За його нардепа, з 2021 року йде різьке падіння видобування власного газу.

"Про газ власного видобутку, з 2014 року, коли його видобували 19 млрд, у 2018 році його добули 21 млрд. Що відбувається зараз: з 2019 до 2021 йде різке падіння. Якщо додати те, що у нас є і те, що ми можемо видобути, і відняти 10 млрд, які фактично не наші. У нас фактично немає газу на грудень-січень – це місяці, коли збувається найбільше газу. Тепла зима – це 18 млрд, холодна зима – 21 млрд. І тут постає питання, чому немає газу. Найпростіша відповідь – у країні немає грошей. І це та брехня від Зеленського, якою він починаю спекулювати та маніпулювати. З березня місяця, коли газ на ринку не більше 100 доларів, його можна було купити, гроші були на рахунках. Добре, не купили його весною. Літо, газ уже коштує 300 доларів, його також ніхто не купляє. Сьогодні, коли газ доходить до 1000 доларів, коли його фактично не можна купити, влада зайшла в глухий кут", – підсумував Синютка.

Дивіться повний випуск програми

Нагадаємо, заступник профільного міністра Максим Немчинов заявив, що станом на жовтень 2021 року на складах України не набереться достатньої кількості вугілля, яке гарантувало би проходження опалювального сезону.

Джерело