Артисти української розважальної студії "Дизель шоу" вшанували пам'ять загиблої колеги і подруги Марини Поплавської, яка померла три роки тому, 20 жовтня, в страшній автомобільній аварії.

На офіційній сторінці "Дизель шоу", за якою стежить понад 435 тисяч шанувальників, розмістили зворушливий пост, присвячений пам'яті загиблої гумористці Марині Поплавській. Артисти створили відео-нарізку з найяскравіших спогадів з жінкою і записали авторську пісню, в якій розповіли про те, як важко вони переживають біль втрати близької людини. 

У підписі до фото вони також зізналися, як смерть Марини вплинула на життя кожного з великої команди. За словами артистів, вони втратили подругу, колегу, душу колективу, талант, велике і любляче серце, і найважливіше і сумне – вони втратили маму. 

Весь

"Людина живе, поки її пам'ятають - побита фраза, але вона, як нікому, підходить саме артистам. Великим артистам! А тому твої виступи будуть жити ще багато-багато років на екранах. Сотні мільйонів людей дивляться на тебе і захоплюються!!" - написали в публікації.

Весь

Весь

Джерело