У Дніпрі на стадіоні "Олімпійські резерви" відбувся матч 14-го туру чемпіонату України з футболу серед команд групи "Б" другої ліги. У ньому зустрілись п’ята та десята команди чемпіонату – "Перемога" з Дніпра та миколаївська "Вікторія" з Сумщини.

Господарі до цього матчу у 13 матчах святкували сім перемог і два поєдинки завершили внічию. Гості мали в активі п’ять перемог і три нічиї. Команди до стартового свистка розділяло в турнірній таблиці п’ять очок.

Рахунок у матчі на 27 мій хвилині відкрили футболісті "Перемоги" – гол на свій рахунок записав Джаба Фхакадзе. З мінімальною перевагою господарів команди пішли на перерву. У другому господарі отримали шанс подвоїти рахунок, але Артем Радченко не реалізував одинадцяти метровий штрафний удар. У час, що залишився, забити не змогли й підопічні Анатолія Безсмертного. У підсумку з рахунком 1:0 перемогла команда з Дніпра.

Команда з Сумщини програла у Дніпрі в футбольному матчі чемпіонату другої ліги Що відомо На Дніпропетровщині грали футболісти другої ліги: "Скорук" проти "Сум". Сумчани програли.