Наразі шукають спільників затриманого

Шпигунський скандал у Польщі. Агенція внутрішньої безпеки вполювала інформатора білоруського КДБ. Він колись був співробітником прикордонної служби та поліції. Скандал вибухнув на тлі і так не простих взаємин цих двох країн та постійних провокацій з мігрантами на кордоні. Подробиці скандалу дізнавалася журналістка "5 каналу" Валерія Кірічєва. 

Так, наразі шукають спільників, які співпрацювали разом із затриманим. Підтверджується інформація, що він дійсно був працівником міліції. Ім'я та прізвище затриманого не називається.

У Польщі затримали підозрюваного у шпигунстві на користь КБД Білорусі: що відомо – включення (Відео)

"Затриманий – це особа, яка упродовж багатьох років була пов'язана з різними силовими структурами. 1981 року він потрапив до спецпризначення цивільної міліції, був офіцером міліції. Потім, до 1999 року служив у поліцейських структурах, а 20 років тому відійшов від служби у званні лейтенанта прикордонної служби. Упродовж 20 років він не був пов'язаний з жодною державною структурою", – зазначив речник міністра-координатора спецслужб Станіслав Жарин.

Окрім того, є інформація, про те, що протягом місця 5 тисяч осіб незаконно намагалася перетнути білорусько-польський кордон. Взагалі за серпень та вересень незаконно перетнути кордон намагалася 16 тисяч осіб та їх зупинили. Вони перебувають у спеціально відведених пунктах між Польщею та Білоруссю, але їх не пускають. По факту вони живуть у лісі.

Подробиці дивіться у відео "5 каналу"

Нагадаємо, польські прикордонники затримали двох громадян України, які ймовірно допомагали в організації незаконної міграції через польсько-білоруський кордон.

Джерело