Освятили каплицю Божої Матері Покрови у Сквері пам’яті командира восьмого батальйону Української добровольчої армії "Аратта" Андрія Гергерта. 150 людей були присутні на відкритті. Серед них - мати Андрія Гергерта Надія, бойові побратими та духовенство.

Каплицю Божої Матері Покрови при в’їзді до села Олешин звели у Сквері пам’яті командира восьмого батальйону Української добровольчої армії Андрія Гергерта. На заході присутня його мати Надія Гергерт. Розповідає: "Покрова - це покровителька нашого українського війська, а ми зараз перебуваємо в стані війни. Це Покрова тих, кого немає, і Покрова тих, хто живе".

Ініціаторка будівництва каплиці - староста Олешинського округу Валентина Базилюк. За її словами, скульптуру Божої Матері замовляли у Тернополі. Зводили будівлю протягом місяця. Робили все це за кошти громади та благодійників.

Поблизу Хмельницького освятили каплицю Божої Матері Покрови

Як розповідає благодійниця Наталія Політико, основну частину каплиці та бокові колони робили з металу, захищеного від корозії. Купол покривали спеціальним золотистим покриттям.

Обласний благочинний протоієрей Василь Беринда каже: каплицю освятив собор священників, і у ній планують проводити богослужіння.

Джерело