Відомий російський телеведучий, білоруського походження, Дмитро Шепелєв поділився черговим фото зі старшим сином, і заговорив про важливе. 

Новий пост він опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, активним користувачем якої є. Регулярно шоумен публікує різні кадри з роботи, просто фотосесій, або ж знімки з рідними і близькими. 

Щодня за його життям спостерігає понад 350 тисяч користувачів.

Син Жанни Фріске налякав батька вражаючою схожістю з покійною:

На новому знімку він зображений разом з маленьким сином Платоном, якого народила Жанна Фріске перед хворобою. Не так давно хлопчикові виповнилося 8 років, і він вже ходить в школу. 

Не так давно Дмитро Шепелєв зрозумів для себе важливу річ - пройде кілька років, діти виростуть, і запорукою успішних і довірчих взаємин буде "крутість батьків".

"У тому сенсі, що якщо діти будуть бачити батьків зайнятих не тільки ними, а зайнятих своїми кар'єрами, проектами, бізнесами, будуть бачити їх захопленими, поглиненими улюбленою справою - саме це стане основою значущості в їхніх очах. Батьки повинні бути крутими, Не важливо чим саме вони займаються. Тому що якщо не так, то що з них взяти? Чому, з якого дива до них треба прислухатися? Якщо вони своє життя он як нудно тягнуть, як вони допоможуть нашій?"- повідомляє Дмитро Шепелєв. 

Також, телеведучий зазначив, що це велика мотивація в його кар'єрі, щоб стати гідним батьком.

У коментарях користувачі відзначили, як маленький син схожий на маму:

"Посмішка мамина, красива у малюка!";

"Копія мами";

"Посмішка мамина

Джерело